Nekrologi to komunikat, służący do zawiadomienia bliskich, przyjaciół oraz znajomych Zmarłego o fakcie jego śmierci oraz o szczegółach uroczystości pogrzebowej. W tradycyjnej formie przez nekrolog rozumiana była krótka forma prasowa umieszczana w mediach drukowanych. Jednak w ostatnich latach coraz większego znaczenia nabiera nowoczesna forma nekrologu – czyli wirtualny nekrolog zwany też e-Nekrologiem. Jest on umieszczany w Internecie i rozpowszechniany przez media społecznościowe, komunikatory internetowe lub wiadomości SMS/MMS. Dzięki temu e-Nekrolog dociera jedynie do tych osób, do których rodzina sobie życzy, aby dotarł, a jego dystrybucja jest bardzo szybka i tania.

Zakład Pogrzebowy DEZAKO z Dębicy oferuje swoim Klientom usługę e-Nekrolog, dzięki któremu rodzina Zmarłego może w sposób prosty i szybki poinformować o pogrzebie. Nekrolog, oprócz podstawowych informacji odnośnie Zmarłego, dnia jego pogrzebu oraz zdjęcia, zawiera także ułatwienie dla uczestników pogrzebu – wirtualną pinezkę odsyłającą do mapy, na której zaznaczone są koordynaty miejsc, w których odbywają się uroczystości żałobne

Oferta e-Nekrologi

Skontaktuj się po więcej szczegółów

Jeśli zainteresowała Cię usługa pogrzebowa: e-Nekrologi to zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego z przyjemnością udzielą więcej informacji.

Kontakt do zakładu pogrzebowego Dezako

Rzeszowska 2739-200 Dębica

Rekomendacje portali branży pogrzebowej

Funer Rekomendacje.png

Uslugi Pogrzebowe Rekomendacja.png

Zakład Pogrzebowy Dezako © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Brainbox Gdynia

Call Now Button