Zakład Pogrzebowy DEZAKO podejmuje się każdego działania związanego z pochówkiem oraz troską o ciała lub szczątki Osób Zmarłych. Do takich działań należy też przygotowanie i przeprowadzenie procedury ekshumacji.

Ekshumacja odbywa się w większości przypadków wtedy, kiedy rodzina Zmarłego wyraża pragnienie, aby jego szczątki zostały przeniesione do innego grobu lub na inny cmentarz. O konieczności przeprowadzenia ekshumacji może także zadecydować sąd lub prokuratura, jeśli zachodzi konieczność wykonania badań procesowych szczątków Zmarłego.

Pracownicy firmy DEZAKO posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz sprzęt, co pozwala na przeprowadzenie kompleksowej procedury ekshumacji. Podejmujemy się przygotowania tej procedury, troszczymy o zapewnienie dokumentów, a także dbamy o to, żeby sama procedura przebiegła w sposób bezpieczny dla otoczenia, dyskretny, a przede wszystkim zgodny z prawem. Według prawa polskiego ekshumacja może odbyć się między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat ekshumacji zapraszamy do kontaktu. Zapoznamy Państwa z warunkami, kosztami oraz wymaganiami związanymi z przeprowadzeniem ekshumacji. Możemy ją wykonać na cmentarzach Dębicy oraz całego Podkarpacia.

Profesjonalizm, dyskrecja i szacunek względem szczątków Zmarłego są naszym znakiem rozpoznawczym. Dlatego zawsze nasi Klienci mogą na nas polegać z pełnym przekonaniem, że otrzymają kompleksową pomoc i wsparcie.

Usługa
ekshumacji zwłok

Skontaktuj się po więcej szczegółów

Jeśli zainteresowała Cię usługa pogrzebowa: ekshumacja zwłok to zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego z przyjemnością udzielą więcej informacji.

Kontakt do zakładu pogrzebowego Dezako

Rzeszowska 2739-200 Dębica

Rekomendacje portali branży pogrzebowej

Funer Rekomendacje.png

Uslugi Pogrzebowe Rekomendacja.png

Zakład Pogrzebowy Dezako © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Brainbox Gdynia

Call Now Button