Kwiaty na pogrzeb od zawsze były i są bardzo istotnym i ważnym elementem ceremonii żałobnej. Odpowiednio dobrane kompozycje florystyczne nie tylko bowiem stanowią oprawę scenograficzną pozwalają bowiem na wyrażenie uczuć względem Osoby Zmarłej, ale także stanowią przekaz niewerbalny skierowany zarówno do Zmarłego, jak i do jego Rodziny.

Jeżeli chcą Państwo ofiarować Osobie Zmarłej niepowtarzalny i bardzo osobisty ostatni dar z pięknych kwiatów – Zakład Pogrzebowy DEZAKO pomoże to uczynić. Współpracujemy z wieloma znanymi i sprawdzonymi kwiaciarniami z Dębicy i okolic, dzięki czemu możemy zagwarantować, że wszelkie formy florystyczne będą zawsze wykonane ze świeżych kwiatów. Korzystamy z wiedzy florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy służą profesjonalnym doradztwem. W ofercie posiadamy wieńce i wiązanki oraz bukiety. Można u nas jednak także zamówić każdą inną kompozycję kwiatową – w zależności od oczekiwań i potrzeb Klientów.

Firma DEZAKO gwarantuje, że wszystkie formy florystyczne na pogrzeb są wykonywane nie tylko zgodnie z oczekiwaniami Klientów, ale także z ich indywidualnymi możliwościami budżetowymi. Dzięki czemu możecie Państwo zakupić u nas przepiękne kwiaty na ceremonię pogrzebową w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wieńce
i wiązanki pogrzebowe

Skontaktuj się po więcej szczegółów

Jeśli zainteresowała Cię usługa kwiatów na pogrzeb to zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego z przyjemnością udzielą więcej informacji.

Kontakt do zakładu pogrzebowego Dezako

Rzeszowska 2739-200 Dębica

Rekomendacje portali branży pogrzebowej

Funer Rekomendacje.png

Uslugi Pogrzebowe Rekomendacja.png

Zakład Pogrzebowy Dezako © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Brainbox Gdynia

Call Now Button