Zakład Pogrzebowy DEZAKO świadczy kompleksowe usługi w zakresie transportu Zmarłych, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nasi pracownicy na bieżąco śledzą przepisy krajowe oraz międzynarodowe, dotyczące przewozu ciał oraz prochów.

Nasza firma posiada specjalistyczne karawany, które pozwalają na przewóz ciał oraz prochów Zmarłych na krótsze i dłuższe odległości, obejmujące Polskę, Europę, a jeśli trzeba to także i inne kraje świata. Transport Zmarłych może być zrealizowany drogą lądową, powietrzną albo morską, w zależności od specyfiki zlecenia. Z tego też względu każde zlecenie na przewóz Zmarłych wyceniane jest w sposób indywidualny. W ocenie jego całościowego kosztu należy wziąć bowiem pod uwagę wiele czynników, które są przedstawiane i rozpatrywane w czasie rozmowy z Klientem, zlecającym tego typu usługę.

Zakład Pogrzebowy DEZAKO z Dębicy ma nie tylko wieloletnie doświadczenie w zakresie międzynarodowego, jak i krajowego transportu Zmarłych, ale także dysponuje wszystkimi niezbędnymi zezwoleniami i upoważnieniami, które pozwalają maksymalnie uprościć i przyspieszyć wszystkie formalności, zwłaszcza jeśli chodzi o wnioski o dokumentację związaną z ekspatriacją i repatriacją Zmarłych.

Usługa
transportu zmarłych

Skontaktuj się po więcej szczegółów

Jeśli zainteresowała Cię usługa pogrzebowa: transportu międzynarodowego zwłok to zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego z przyjemnością udzielą więcej informacji.

Kontakt do zakładu pogrzebowego Dezako

Rzeszowska 2739-200 Dębica

Rekomendacje portali branży pogrzebowej

Funer Rekomendacje.png

Uslugi Pogrzebowe Rekomendacja.png

Zakład Pogrzebowy Dezako © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Brainbox Gdynia

Call Now Button