Pogrzeb z uprzednią kremacją jest wybierany coraz częściej, także przez mieszkańców Podkarpacia. Niejednokrotnie to sama osoba zmarła, jeszcze za swojego życia, podejmuje decyzję o takiej właśnie formie pochówku i zobowiązuje swoich Bliskich do tego, aby po śmierci uszanowali i zrealizowali jej wolę. Bywa jednak i tak, że wybór kremacji pośrednio uwarunkowany jest znaczącym deficytem miejsc grzebalnych lub też koniecznością dochowania Zmarłego do pojedynczego grobu tradycyjnego przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku. Taki dochówek możliwy jest jedynie po spopieleniu ciała Zmarłego.

Kremacja odbywa się w krematorium wyposażonym w nowoczesne piece. Jest to proces bezdymny i bezwonny, przebiegający w bardzo wysokiej temperaturze. Ciało Zmarłego składane jest w specjalnej trumnie kremacyjnej, pozbawionej lakieru oraz metalowych ozdób. Po spopieleniu prochy umieszczane są w urnie, by w czasie uroczystości żałobnej zostać złożone do grobu tradycyjnego ziemnego lub murowanego lub też w niszy kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy DEZAKO z Dębicy ma duże doświadczenie w organizacji pogrzebów kremacyjnych. W celu uświetnienia tego typu pogrzebu firma posiada także odpowiednie akcesoria pogrzebowe, w tym trumny kremacyjne oraz urny. Pracownicy troszczą się o dopełnienie wszelkich formalności, nadzorują każdy etap pogrzebu kremacyjnego, zawożą ciało Zmarłego do krematorium, a także odbierają jego prochy i dbają o transport w czasie samej ceremonii żałobnej.

Usługa
kremacji zwłok

Skontaktuj się po więcej szczegółów

Jeśli zainteresowała Cię usługa pogrzebowa: pogrzeb z uprzednią kremacją to zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego z przyjemnością udzielą więcej informacji.

Kontakt do zakładu pogrzebowego Dezako

Rzeszowska 2739-200 Dębica

Rekomendacje portali branży pogrzebowej

Funer Rekomendacje.png

Uslugi Pogrzebowe Rekomendacja.png

Zakład Pogrzebowy Dezako © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Brainbox Gdynia

Call Now Button