Opieka nad grobami to usługa, która w ostatnich latach darzona jest coraz większą uwagą i zainteresowaniem. Coraz większa przewaga w społeczeństwie polskim osób starszych, emigracja ludzi młodych do innych regionów lub za granicę, szybkie tempo życia – to tylko niektóre czynniki, które sprawiają, że przedstawiciele rodzin nierzadko nie mają możliwości zadbania o rodzinne groby.

Między innymi do takich właśnie osób skierowana jest oferta świadczenia usługi opieki nad grobami przez Zakład Pogrzebowy DEZAKO. Firma nasza może podjąć się czynności, które mają na celu troskę o mogiły Państwa Bliskich. Świadczymy tę usługę zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz oczekiwaniami Klientów. Czynności, które wykonujemy, mogą być podejmowane doraźnie lub cyklicznie, kilka razy w roku, na cmentarzach Dębicy i okolic.

W ramach opieki nad grobami troszczymy się o utrzymanie wysokiej estetyki grobu oraz jego otoczenia. Możemy również przeprowadzić konserwację pomnika nagrobnego, zakupić oraz ustawić na grobie kwiaty oraz znicze.

Usługa
opieki nad grobami

Skontaktuj się po więcej szczegółów

Jeśli zainteresowała Cię usługa opieki nad grobami to zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego z przyjemnością udzielą więcej informacji.

Kontakt do zakładu pogrzebowego Dezako

Rzeszowska 2739-200 Dębica

Rekomendacje portali branży pogrzebowej

Funer Rekomendacje.png

Uslugi Pogrzebowe Rekomendacja.png

Zakład Pogrzebowy Dezako © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Brainbox Gdynia

Call Now Button