Firma DEZAKO z Dębicy w swojej ofercie organizacji kompleksowych ceremonii żałobnych ma także przygotowanie pogrzebów o charakterze świeckim, zgodnie z ostatnią wolą Zmarłego oraz jego rodziny. Ceremonia żałobna o charakterze świeckim wybierana jest zazwyczaj przez osoby, którym za życia bliższy był światopogląd świecki lub które z różnych przyczyn nie życzą sobie w czasie uroczystości pogrzebowych nawiązania do religii, a także obecności osoby duchownej.

Pogrzebom świeckim przewodniczy Mistrz Ceremonii Pogrzebowej, który także odpowiedzialny jest za przygotowanie scenariusza całej uroczystości, jego realizację, jak również za przygotowanie i wygłoszenie mowy pogrzebowej. Mowa pogrzebowa ma za zadanie przybliżenie uczestnikom pogrzebu Osoby Zmarłego, przypomnienie jego życia i dokonań oraz pozwala na wyrażenie uczuć wszystkich osób, które biorą udział w ceremonii żałobnej.

Zakład Pogrzebowy DEZAKO w Dębicy to gwarancja najwyższej jakości w organizacji ceremonii pogrzebowej świeckiej. W celu uzyskania bliższych szczegółów zachęcamy zainteresowane osoby do kontaktu pod numerami telefonów 14 670 40 29 oraz 604 421 277.

Usługa
pogrzebu świeckiego

Skontaktuj się po więcej szczegółów

Jeśli zainteresowała Cię usługa pogrzebowa: pogrzeb świecki to zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego z przyjemnością udzielą więcej informacji.

Kontakt do zakładu pogrzebowego Dezako

Rzeszowska 2739-200 Dębica

Rekomendacje portali branży pogrzebowej

Funer Rekomendacje.png

Uslugi Pogrzebowe Rekomendacja.png

Zakład Pogrzebowy Dezako © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Brainbox Gdynia

Call Now Button