Zakład Pogrzebowy DEZAKO z Dębicy w swojej ofercie posiada usługi kamieniarskie. Obejmują one sprzedaż oraz montaż nagrobków, naprawy pomników nagrobnych oraz grobowców już istniejących, podnoszenie grobów, wykonywanie tablic pomnikowych czy liternictwo.

Każdy pomnik nagrobny, jaki oferujemy, wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, głównie z granitu. Dysponujemy różnymi wzorami nagrobków, w różnych kolorach oraz wymiarach. Nasi Klienci mogą zamówić w firmie DEZAKO zarówno pomnik na grób pojedynczy, jak i podwójny, a także na grób dziecięcy czy też urnowy oraz grobowiec. Istnieje też możliwość realizacji zamówień na inne elementy galanterii cmentarnej, jak krzyże, wazony czy też figury.

Zakład Pogrzebowy DEZAKO podjąć się także może naprawy grobów, które z powodu upływu czasu lub działań różnych czynników wymagają odnowienia. Pracownicy naszej firmy zawsze w sposób niezwykle kompetentny i profesjonalny postarają się Państwu doradzić w każdej kwestii związanej z usługami kamieniarskimi na cmentarzach Dębicy i okolic, a także całego województwa podkarpackiego.

Usługi
kamieniarskie Dezako

Skontaktuj się po więcej szczegółów

Jeśli zainteresowała Cię usługa kamieniarska to zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego z przyjemnością udzielą więcej informacji.

Kontakt do zakładu pogrzebowego Dezako

Rzeszowska 2739-200 Dębica

Rekomendacje portali branży pogrzebowej

Funer Rekomendacje.png

Uslugi Pogrzebowe Rekomendacja.png

Zakład Pogrzebowy Dezako © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Brainbox Gdynia

Call Now Button