Zakład Pogrzebowy DEZAKO posiada nowoczesne zaplecze funeralne, w tym własną chłodnię. Dzięki temu firma nasza może świadczyć profesjonalne usługi prosektoryjne, polegające w szczególności na przechowaniu zwłok oraz przygotowaniu ciała osoby zmarłej do pogrzebu tradycyjnego bądź do ostatniego pożegnania przed kremacją. Posiadamy komorową chłodnię z mroźnią, a także salę przeznaczoną do przygotowania ciał osób zmarłych do pogrzebu. Certyfikowani pracownicy, którzy ukończyli odpowiednie szkolenia oraz kursy, wykonują profesjonalne zabiegi tanatokosmetyczne, pozwalające zniwelować zmiany, występujące po śmierci człowieka.

DEZAKO Dębica zapewnia całodobową eksportację Zmarłych do chłodni. Po otrzymaniu zlecenia na tę usługę, przewozimy ciało Zmarłego na podstawie karty zgonu. Usługę tę wykonujemy z najwyższym szacunkiem względem Osoby Zmarłej oraz z poszanowaniem uczuć pogrążonej w żałobie rodziny.

Nowoczesna
chłodnia

Skontaktuj się po więcej szczegółów

Jeśli zainteresowała Cię usługa całodobowej eksportacji zmarłych do chłodni to zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego z przyjemnością udzielą więcej informacji.

Kontakt do zakładu pogrzebowego Dezako

Rzeszowska 2739-200 Dębica

Rekomendacje portali branży pogrzebowej

Funer Rekomendacje.png

Uslugi Pogrzebowe Rekomendacja.png

Zakład Pogrzebowy Dezako © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Brainbox Gdynia

Call Now Button