Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
11 wpisów.
Beata Meń napisał/a 12 maja 2023
Pragnę podziękować w imieniu swoim i rodziny Pracownikom firmy za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. W tym trudnym dla mnie okresie, otrzymałam bezcenną pomoc i wsparcie. Firma godna polecenia.
Lucyna Gawlik napisał/a 23 listopada 2022
Firma godna zaufania, otrzymaliśmy wsparcie w postaci organizacji pogrzebu oraz formalności. Pracownicy wykazali się ogromną wyrozumiałością i empatią, dziekujemy
Hanna J napisał/a 18 listopada 2022
Świetny personel i wykwalifikowany. Polecam za indywidualne podejście do klienta i empatię
Katarzyna Szymańska napisał/a 4 listopada 2022
Firma warta uwagi i godna polecenia, pełen profesjonalizm, empatia i zrozumienie, to trzy słowa opisujące ten zakład pogrzebowy.
Justyna Wojciechowska z rodziną napisał/a 10 września 2022
Dom pogrzebowy Dezako zna każdy w Dębicy, nie żebym życzyła wam korzystania z firmy pogrzebowej ale jak trzeba to warto wybrać ich. Zawsze tak samo się starają my polecamy z całą rodziną.
Ania P. napisał/a 22 sierpnia 2022
Polecam firmę pogrzebowa Dezako z Dębicy - zawsze solidnie pracują i uczciwie wyliczają kwoty.
Rodzina Zielińskich napisał/a 29 kwietnia 2022
Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie Dezako za zorganizowanie pogrzebu naszej Mamy i Babci. Uroczystość była bardzo dobrze przygotowania i naprawdę piękna. Dziękujemy z serca.
Rodzina Wielińskich napisał/a 8 kwietnia 2022
Pogrzeb bliskiej osoby to taki czas, kiedy trudno jest czasem racjonalnie myśleć, bo wszystko się przeżywa sercem, i to jakby po wielokroć. Tym bardziej dziękujemy zakładowi pogrzebowemu Dezako z Dębicy za sprawne i odpowiedzialne działanie w każdym momencie przygotowania dnia ostatniego pożegnania i w jego przebiegu.
Helena L. napisał/a 27 marca 2022
Szukaliśmy firmy pogrzebowej, która podejmie się przewiezienia ciała mojego zmarłego męża z Niemiec do Dębicy. Niespodziewanie okazało się, że firma Dezako zajęła się tym tak sprawnie i kompetentnie, że tylko mogę wyrazić moją wdzięczność za wszelką pomoc i wsparcie.
Weronika K. napisał/a 12 stycznia 2022
Powierzając zakładowi pogrzebowemu Dezako przygotowanie pochówku mojego Brata nie myślałam, że otrzymam tak wielkie wsparcie. Jesteście Państwo wzorem dla innych firm. A przynajmniej powinniście być.
Wanda J. z rodziną napisał/a 5 stycznia 2022
Pięknie przygotowana ceremonia żałobna. Wszystko przemyślane – w każdym momencie i detalu. Jesteśmy naprawdę wzruszeni i poruszeni dbałością firmy Dezako o rodziny oraz Zmarłych. Będziemy polecać Państwa firmę.

Kontakt do zakładu pogrzebowego Dezako

Rzeszowska 2739-200 Dębica

Rekomendacje portali branży pogrzebowej

Funer Rekomendacje.png

Uslugi Pogrzebowe Rekomendacja.png

Zakład Pogrzebowy Dezako © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Brainbox Gdynia

Call Now Button